איך עושים ריקוד חשפנות

איך עושים ריקוד חשפנות

#

ריקוד שונה מבלט והיפ הופ. תנועות הריקוד משתנות בסביבה של מועדון חשפנות, כך שכדי לרקוד כמו חשפנית טבעית תרצה להיות יצירתי ולשמור על מגוון רחב של סגנונות ריקוד ברפרטואר שלך המשתנים לפי מוזיקה. כדאי גם להכין את הבמה שלכם ולתרגל איך הייתם נראים מתפשטים במקום הפריים, אבל קחו בחשבון שהאקט הזה יכול למעשה לעבוד כחלק קסום מההופעה שלכם אם תבטיחו שאנשים לא ישתעממו וימאסו ממנו.

מאמר זה מספק כמה הנחיות קלות לביצוע כיצד לבצע את "ריקוד הסטריפ" עם הטיפים הבאים לרקדנים שמתחילים:

-מכיר סוגים שונים של ריקודים, מבין בסקסיות על הבמה והתפשטות.

-וודא שהביטויים המהודרים הבאים עובדים לא רק עם שפת הגוף שלך, אלא גם לא ייראו לא מושכים או לא במקום אם ישמעו יחד;

-תמקם את עצמך בהצלחה, הראה מה חם, זה עוזר לדעת יותר מסוג אחד דירה דיסקרטית במרכז

ריקוד סטריפ הוא תופעה בינלאומית. זה הפך לחלק בלתי נפרד מהמועדון בתרבויות רבות עבור אנשים שרוצים לשחרר את העכבות שלהם. מועדונים מציעים לעתים קרובות אפשרויות בידור אלה ללקוחות בערבי סוף השבוע.

כדי לעשות ריקוד חשפנות, תחילה עליך להתחיל במצגת לפני תחילת האקט בפועל. כדאי לתת לכל ההרכב (בגדים) סיבוב טוב לפני שתמשיך עם תור הריקוד שלך. וזכרו שהתזמון הוא המפתח ברוב ריקודי החשפנות, אז תהנו מכל דקה ודקה!

הקדמה מעוררת הערכה:

ריקוד רצועות הוא סוג של ריקוד שבו בדרך כלל רק חלקים מסוימים של הבגד או התחפושת הנלבשים מוסרים. ריקוד פרובוקטיבי, הלא הוא סטריפ-טייז, יכול להיחשב כהופעה אירוטית ובדרך כלל לוקח את העירום, הנשירה האולטימטיבית של בגדים, כנקודת הסיום. ריקודי סטריפ באמת תואמים את הזמנים המודרניים: סטריפינג למוזיקה חיה נראה טבעי יותר משימוש יתר במחשב נייד; יותר מזמין מאשר לרקוד ריקוד על עמוד אווירי עם רמקולים מפוצצים מוזיקה שאף אחד מאיתנו לא יכול לשמוע. חשוב מכך, זה מאפשר לכל אדם להרגיש כאילו הוא אחד עם המבצע על הבמה שמוכן להוריד כל פריט שכבר חושף עור.

הוראות:

1) היו רגישים ונגישים במקום מתחמק וחמקמק בעת אינטראקציה עם זרים או לקוחות. תקשורת באמצעות שפת גוף צריכה להיות מעורבת עם רמזים לא מילוליים כמו תנועות ידיים או הסתובבות ברגע שאנשים שמים עין עליך.

2) להחזיק ברשותך

אפשר לעשות הכל, הכל תלוי בכמה מאמץ אתה משקיע בזה. סטריפינג אינו יוצא מן הכלל. עבורי באופן אישי סטריפינג הוא סוג של ריקוד חושני ואם אני בדיוק במצב הרוח הנכון זה יכול להיות גם מהנה וגם טיפולי.

הדרכה זו לריקוד חשפנות תדריך אותך בשלבים כדי ללמוד כיצד לעשות ריקוד חשפנות, וכן תציע נוסחה ללימוד מהלכים מתקדמים, או עיצובים.

מס' 1 - מבוא סטריפ דאנס וחוקי יסוד

לדעת איך לעשות ריקוד חשפנות לוקח קצת זמן. להלן היסודות והנחות את כללי היסוד של מה שאתה צריך לדעת לפני ניסיון מהלכים כלשהם. אלה יכללו חימום, הבנת הזווית שלך על הפרספקטיבה, המשך לשיעור תנועה מובן והכנה לתנועות שונות שעשויות לבוא בעתיד שלך. לא משנה מה כבר יודע לאן אתה הולך כשזה מגיע לריקודים האלה. הקפד לבדוק את כל המידע הזה תחילה כי גם אם אתה יודע עליהם גם להיפגע בדרך כלשהי על ידי דילוג על הכל.

ללמוד לשחות

עבור אנשים רבים, הרעיון ללמוד ריקוד הוא לא רק מאיים או מדאיג, אלא אבסורדי לחלוטין. עם זאת, יש דברים שאתה יכול לעשות כדי להכין את עצמך למיומנות חדשה כדי שלא תרגיש כמו מנודה כזה בימינו.

ישנם סוגים רבים של ריקודים שאתה יכול לנסות שמתאימים לסט המיומנויות ולרמת הנוחות שלך. ריקודי מועדוני חשפנות הפכו פופולריים יותר מאי פעם. כשחושבים על זה, מי לא רוצה את ההזדמנות ללמוד איך לנער את מה שאמא שלו נתנה לו? בין אם אתה רוצה את זה כתחביב חדש או כדרך לחדד את הכישורים שלך במסיבות - הנה איך לעשות את זה כמו מקצוען! https://tessa-murphy.com/regions/Discreet-apartments-in-the-center.php

בחברה של היום, כשהכל במיקור חוץ, מי צריך כותבים מוסמכים? בני אדם משלימים את העבודה הזו בצורה נאותה וחשוב מכך, זה מאפשר לנו ליצור תוכן בזמן שהם ישנים (עליו נדון בהמשך).